Facebook Pinterest Instagram

Angajări

Perioada de primire a CV-urilor s-a încheiat.
VĂ MULȚUMIM!

Persoanele pe care le selectăm pentru a doua etapă vor fi anunțate prin e-mail sau telefon. Toate CV-urile vor fi salvate în baza noastră de date pentru a fi luate în considerare la campaniile viitoare de recrutare. Anul acesta căutăm mai mulți colegi! :)

Revista online Civilizația caută redactor (PROJECT BASED)

Responsabilități:

  • să publice de acasă articole conform specificului publicației în limba română
  • redactare articole (de 450-700 de cuvinte)
  • predarea articolelor solicitate în termenii stabiliți
  • crearea de conținut conform specificațiilor primite.
  • Se asigură că textul este corect din punct de vedere ortografic și gramatical
  • implicare în promovarea revistei

Candidatul ideal:

  • adaptabilitate și seriozitate
  • experiență în domeniul revistei
  • constituie un avantaj absolvirea unei facultăți de design
  • cunoașterea foarte bună a limbii române și a limbii engleze

Ofertă:

  • articolele se plătesc în funcție de calitate
  • prețurile se negociează în functie de volum și de complexitatea subiectelor abordate

Așteptăm cv-urile voastre pe albastru@civilizatia.ro până la 30 Aprilie 2015.

Civilizația este o revistă online care acoperă/tratează subiecte din domeniile: fashion&beauty, interior design, mapamond, artă și artiști români, fotografie.